AKTUALNOŚCI, strona 7:
Konkurs plastyczny na MEGA JAJO
Konkurs Wielkanocny dla KGW
Warsztaty Klubu Kobiet Aktywnych
Wspólne sprzątanie Goliny
Spotkanie organizacyjne dla KGW
Zajęcia ruchowe z elementami jogi dla seniorów
Podsumowanie WOŚP
13 lutego w Domu Kultury w Golinie podsumowano tegoroczny finał WOŚP.
Wyróżniono troje wolontariuszy, którzy zebrali najwyższe kwoty:
1. Hania Nowaczyk – 3 419,25 zł
2. Ida Plewczyńska – 1 559,74 zł
3. Sebastian Stasiak – 836,07 zł
Podziękowania oraz upominki wręczyli Przewodnicząca Rady Miejskiej w Golinie Urszula Furmaniak oraz Dyrektor Domu Kultury Robert Żurański.
Gratulujemy wszystkim wolontariuszom! Dzięki Waszemu ogromnemu zaangażowaniu udało się zebrać aż 47 895,17 zł.
Dziękujemy za wielkie serca i wspólne granie do końca świata i o jeden dzień dłużej.















