Mażoretki Szafir ze złotym medalem Mistrzostw Polski
Podczas XXVII Mistrzostw Polski Mażoretek w Kędzierzynie-Koźlu tancerki wywalczyły I miejsce, zdobywając ZŁOTY MEDAL w kategorii miniformacje pom-pom.
Ten sukces jest efektem pasji, dyscypliny, zaangażowania tancerek oraz wielu godzin ciężkich treningów.
Jednocześnie informujemy, że w kategorii juniorki – pom-pom klasyczny – formacje scena dziewczęta zajęły również wysokie IV miejsce.
Cieszymy się, że ciężka praca naszych mażoretek została doceniona! Duma! Radość! Pasja! Dobra energia!
Gratulujemy naszym Mażoretkom z Panią Instruktor Justyną Tomczak oraz życzymy kolejnych sukcesów!






