MUZYCZNE WARSZTATY
W minionym tygodniu, w Domu Kultury w Golinie odbyły się ostatnie warsztaty dla muzyków grających na fletach poprzecznych, klarnetach i saksofonach. Instrumentaliści szlifowali swoje umiejętności pod okiem doświadczonego instruktora Marcina Pawlika, który z ogromnym zaangażowaniem wspierał ich rozwój.
To był intensywny, twórczy czas — młodzież aktywnie spędziła popołudnie, rozwijając swoje pasje, technikę gry i muzyczną wrażliwość. Takie spotkania pokazują, jak ważna jest edukacja artystyczna i możliwość pracy z profesjonalistami.






