Park Dzieje z Odjazdowo – historia, emocje i niezapomniane wrażenia!
Jesteśmy już po naszej wizycie w Park Dzieje. Wszyscy dotarli bezpiecznie, choć trochę obawialiśmy się pogody – na szczęście ta nam dopisała! Na miejscu czekało już ognisko, a pyszne kiełbaski szybko zniknęły ze stołu. A potem zaczęło się widowisko… Młodszym trzeba było czasem coś dopowiedzieć, starsi szeptali sobie historię Polski – i o to właśnie chodziło! Efekty specjalne zrobiły ogromne wrażenie, a liczba aktorów (w tym najmłodszych bohaterów!) była imponująca – wielki szacunek za wytrwałość!
Wróciliśmy pełni emocji i wrażeń. I jedno jest pewne – chcemy tam wrócić za rok!
--
Tekst i zdjęcia: Odjazdowo






